КС Pro Персонал Лабораторія НД Завантажити Прайс Підтримка Контакти  
 
     

К О Н Т А К Т И

 

Україна

ТОВ "Центр СІТ "БРАВО"

Поштова адреса:

02154 м. Київ вул. Ентузиастів 7/2, 147

Телефон:

(098) 233-05-05
(050) 331-15-53

E-mail:

helpbravolims@gmail.com

cnit.bravo@gmail.comЗапрошуємо до співробітництва дилерів для розповсюдження наших продуктів.

Переваги співпраці з нами:


1
Ми забезпечуємо якісне рішення завдань, з урахуванням Вашої специфіки за рахунок адаптивності та розширюваності наших програм.


2
Запропонована нами унікальна технологія дозволяє самостійно конфігурувати та модифікувати програму в процесі її експлуатації, що забезпечує її тривалий життєвий цикл.

3
Низька вартість супроводу наших програм обумовлена можливостями користувача по самостійному конфігуруванню програми й низкою вартістю розробки додаткової функціональності.

4
Разом із програмами ми поставляємо повноцінні демонстраційні Моделі, на яких Ви самостійно можете здійснити Тест-драйв наших програм. Це дозволяє оцінити запропоновані рішення на відповідність Вашим вимогам.

5
Ми приділяємо значну увагу документації до програм. Довідники, Посібники користувача та презентації реалізовані на високому рівні й забезпечують одержання необхідної інформації з будь-яких функцій системи, а також здійснюють навчання користувачів по роботі з програмами.

6
Ми гарантуємо безстрокову технічну підтримку - під час усього строку експлуатації програми ви завжди можете одержати кваліфіковану консультацію.


7
Висока кваліфікація наших співробітників підтверджена вченими званнями д.т.н., к.т.н.. Кількість реалізованих успішних проектів свідчить про величезний досвід наших співробітників в рішенні складних інформаційних завдань.

© 2022 Bravosoft