КС Pro Кредитне Бюро Завантажити Прайс Підтримка Проекти Контакти  
 
     

Нові можливості програми «Кредитна спілка Professional v 2.11.3»

1.1 Концепція розвитку.

Розвиток програми "Кредитна спілка Professional" здійснювався в наступних напрямках:

Зміни у формуванні податкової звітності.

На виконання вимог Податкової служби України вдосконалено механізм формування файлу 1ДФ. Відтепер є можливість сформувати звіт 1ДФ у форматі «.xml».

Вдосконалення модулю "Пакети документів"

Модуль "Пакети документів" давно і широко використовується багатьма кредитними спілками. Модуль дозволяє автоматизувати виконання групи однотипних операцій, включаючи формування карток фізичних осіб, договорів, проводок тощо. В версії 2.11.3 програми "Кредитна спілка Professional" функції модулю були розширені та доповнені. Сподіваємось на належну оцінку внесених змін.

Вдосконалення модулю "Зарплата"

Продовжуючи аналіз відгуків та пропозицій щодо використання модулю "Зарплата", в версії версію 2.11.3 програми "Кредитна спілка Professional" включено чергове оновлення модулю. Автоматизовано нарахування відпускних та лікарняних

Виправлення помилок, та оптимізація існуючого програмного коду.

Цей процес є постійним. Завдяки зворотному зв'язку, який існує з кредитними спілками, ми намагаємось вчасно реагувати на Ваші зауваження та пропозиції.

1.2 Зміни у звіті 1ДФ.

1.2.1 Формування звіту у форматі «.xml»

В v.2.11.3 програми "Кредитна спілка Professional" додана можливість формування звіту 1ДФ у форматі .xml. Для формування у діалог додана відповідна кнопка "Друк + XML" (мал.1)

Формування звіту 1ДФ у форматі .xml

Малюнок 1. Формування звіту 1ДФ у форматі .xml.

Під час першого формування файлу користувачу буде запропоновано обрати каталог, куди потрібно зберегти сформований звіт (мал.2). Під час наступних формувань звіт автоматично буде зберігатися у даний каталог.

Вибір каталогу для формування звіту 1ДФ у форматі .xml

Малюнок 2. Вибір каталогу для формування звіту 1ДФ у форматі .xml.

Налаштування звіту 1ДФ проводиться у файлі 1df.csv, що знаходиться у каталозі програми Model\#\FORM\

З питань детального налаштування звіту звертайтесь до розробника.

1.2.2 Принципи формування звіту 1ДФ

Державною податковою службою України надається спеціалізоване програмне забезпечення для формування, шифрування та передачі податкової звітності. Одна з таких програм, що рекомендована Податковою службою України - програма OPZ.

Завантажити програму можна за наступним посиланням:

Програма "Кредитна спілка Professional" формує звіт 1ДФ лише з базовими даними.

Сформований звіт потрібно завантажити у спеціалізоване програмне забезпечення, у разі необхідності відредагувати дані, після чого провести шифрування даних та передачу звіту.

На практиці, у більшості випадків дані редагування не потребують. В такому випадку можливий друк звіту з програми "Кредитна спілка Professional", без переносу в спеціалізоване програмне забезпечення.

1.3 Пакети документів.

1.3.1 Картка об'єкту "Пакет документів".

В v.2.11.3 програми "Кредитна спілка Professional" у параметрі "Створити проводку" набуло функціонального значення поле "Сальдо". Відтепер є можливість списати (повністю або частково" сальдо по вказаному рахунку.

Настройка списання сальдо пакетом документів

Малюнок 3. Настройка списання сальдо пакетом документів.

Списання відбуває по наступним правилам:

  • Списується сальдо по рахунку, вказаному у полі "Сальдо" (Малюнок 3).
  • Списується процентна частина сальдо, вказана у полі "Процент".
  • Якщо у діалозі встановити галочку "Розрахунок сальдо по суб'єкту" (Малюнок 4), то буде враховуватись лише сальдо по обраному суб'єкту. Оскільки суб'єкт може бути вказаний як у картці "Пакет документів", так і в діалозі, пріоритет має значення, вказане у картці "Пакет документів".
  • У разі, якщо потрібно списати дебетове сальдо, то для коректного списання значення поля "Процент" встановлюється зі знаком плюс.
  • У разі, якщо потрібно списати кредитове сальдо, то для коректного списання значення поля "Процент" встановлюється зі знаком мінус.

Списання сальдо по окремому суб'єкту

Малюнок 4. Списання сальдо по окремому суб'єкту.

1.3.2 Кодування призначення платежу для проводок з пакету документів

Для формування призначення платежу у проводках платежів реалізований перелік кодових слів. Їх використання дозволяє включити у призначення платежу фрази, що неможливо прописати напряму.

1.3.3 Використання пакетів документів

Як правило, "Пакети документів" використовуються у разі систематичного формування значної кількості однотипних проводок. Найяскравіший приклад такого використання - прийом членських внесків. Деякі кредитні спілки використовують "Пакети документів" у значно більших об'ємах, автоматизуючи формування багатьох регулярних платежів.

Приклади таких платежів - це податкові платежі та платежі в різноманітні фонди.

Саме в цій категорії регулярних платежів є можливість найширшого використання нових функцій модулю "Пакети документів".

У версію 2.11.3 програми "Кредитна спілка Professional" включені приклади пакетів документів:

  • ЗП (81, 82 ->791 ) Списання витрат. Пакет документів призначений для автоматизації списання витрат спілки.
  • ЗП (65, 641->311) Платежі в банк по податкам. Пакет документів призначений для автоматизації податкових платежів та платежів до різноманітних фондів.

 Увага! 

Включені у дистрибутив пакети документів є лише прикладом. Перед безпосереднім використанням пакету документів спілкою потрібно провести їх остаточне налаштування та перевірку на відповідність потребам спілки. Зокрема, в пакеті документів "ЗП (65, 641->311) Платежі в банк по податкам" в обов'язковому порядку потрібно занести значення поля "Суб'єкт", тобто обрати організацію - "отримувач платежу".

З питань детального налаштування звертайтеся до розробника.

 

1.4 Вдосконалення модулю "Зарплата"

Як відомо, під час розрахунку сум на виплату відпускних та або виплат по лікарняному листу використовується таке поняття, як середньоденний заробіток за певний період (півроку, рік). Звичайно, для коректного розрахунку даних сум потрібні дані за весь попередній період. В попередніх версіях програми "Кредитна спілка Professional" дані суми розраховувались бухгалтером вручну, після чого заносились у програму. В версії 2.11.3 нарахування відпускних та лікарняних автоматизовано. В дистрибутив увійшли три картки об'єктів типу "нарахування/утримання" (Малюнок 5). Це:

  •  200.  Нарахування відпустка чергова. Призначене для розрахунку відпускних з автоматичним розрахунком суми середньоденної зарплати за попередній період.
  •  300.  Нарахування лікарняний 5 днів. Призначений для розрахунку виплат по лікарняному листу з автоматичним розрахунком суми середньоденної зарплати за попередній період. Розраховується сума, що виплачується за рахунок підприємства.
  •  301.  Нарахування лікарняний ТВП. Призначений для розрахунку виплат по лікарняному листу з автоматичним розрахунком суми середньоденної зарплати за попередній період. Розраховується сума, що виплачується за рахунок ФСС з ТВП.

Картки об'

Малюнок 5. Картки об'єкту типу "нарахування/утримання".

 Увага! 

Для коректного нарахування відпускних та/або лікарняних в програмі повинні бути дані про розрахунки зарплати за весь потрібний попередній період. У разі, якщо модуль "Зарплата" не використовувався протягом усього потрібного періоду, розрахунок може бути некоректним. В такому випадку потрібно використовувати стару функціональність.

Перед використанням функціональності потрібно перевірити налаштування карток об'єктів типу "Нарахування/утримання".

 

© 2010 Bravosoft