КС Pro Персонал Лабораторія НД Завантажити Прайс Підтримка Контакти  
 
     
Персонал Про

Професійна кадрова програма, призначена для повноцінного ведення кадрового обліку на великих і середніх підприємствах. Програма «Персонал Про» забезпечує одночасне ведення декількох призначень і надбавок для одного співробітника, ведення декількох штатних розкладів, ведення бази кадрових наказів з довільними формулюваннями
Реалізовано WEB-Інтерфейс до системи Персонал, що забезпечує доступ до інформації за допомогою будь-якого WEB-Броузера.

ЛУЧШАЯ КАДРОВАЯ СЛУЖБА - 2005

ЛУЧШАЯ КАДРОВАЯ СЛУЖБА - 2006
Існує адаптована версія для ведення кадрового обліку у вищих навчальних закладах - «Персонал-Вуз». Кадровий облік у Вузах має найрізноманітніші форми тому вважається одним із самих складних. Програма «Персонал Про» успішно експлуатується у Вузах з 2000 р. і допомогла посісти перші місця на Всеросійському конкурсі "Лучшая кадровая служба".

Персонал Про


Персонал Бізнес

Є адаптованою версією професійної системи «Персонал-Про» для повноцінного ведення кадрового обліку непідготовленими користувачами. Програма «Персонал Бізнес» орієнтована на використання в організаціях, у яких немає окремої служби роботи з персоналом. Робота із системою «"Персонал-Бізнес"» спрощена та інтуїтивно зрозуміла, що дозволяє непідготовленому користувачу вести повноцінний кадровий облік у своїй організації із друкуванням всіх регламентованих кадрових наказів, а так само одержувати всілякі довідки й статистичні звіти.

Персонал Бизнес


ФотоАрхів Документів "ДОКА"

Система "ДОКА" призначена для зберігання й пошуку інформації про документи. "ДОКА" забезпечує структуроване зберігання інформації про будь-які документи та їхні взаємозв'язки. Системою автоматично створюється HTML-База описів документів з їх "фотографіями". Ця база може бути "опублікована" у локальній мережі підприємства з можливістю доступу до неї за допомогою будь-якого HTML браузера. Гнучкість побудови опису документів і універсальність подання інформації забезпечують широку область застосування системи "ДОКА", яка може бути використана для:

 • інформаційної підтримки канцелярій, загальних відділів, секретаріатів;
 • ведення й відстеження договорів підприємства;
 • створення бази документів підприємства;
 • створення різного роду картотек;
 • тощо.


ФотоАрхів Документів 'ДОКА'


докладніше |  завантажити 


Бюро Кредитних Історій

Програмне забезпечення для організації, обміну, збереження та обробки інформації про кредитні історії позичальників.
Програма розповсюджується БЕЗКОШТОВНО. Для її отримання потрібно надіслати листа на адресу: ks@bravosoft.org

докладніше про програму «Бюро Кредитних Історій»


Ветконтроль

Система "Ветконтроль" створена на замовлення Південно-Західної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті і призначена для автоматизації процесів ветеринарного контролю вантажів. Система здійснює обмін інформаційними потоками з віддаленими робочими місцями та забезпечує інформаційну підтримку процесу оформлення ветеринарних вантажів.

До складу системи „Ветконтроль”, входять програми „Робоче місце ветлікаря” та „Офіс ветеринарної служби”. Для того щоб уявити масштабність системи, наведемо статистику.

 • Територія, що контролюється регіональною службою, охоплює сім областей України - Київську, Вінницьку, Житомирську, Сумську, Хмельницьку, Чернігівську, Черкаську.
 • Структура регіональної служби має 17 підрозділів, загальна кількість робочих місць – 49, на яких працюють 219 державних інспекторів ветеринарної медицини. Варто підкреслити, що більшість робочих місць трудяться у цілодобовому режимі.
 • Середня кількість ветеринарних вантажів, які оформлюються на робочих місцях служби за рік – 80-90 тисяч партій.
Система 'Ветконтроль'
докладніше 

Журнал «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА УКРАЇНИ» номер 2/2006. Стаття «Досвід впровадження інформаційних технологій у Південно-Західній регіональній службі державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.»


Ветеринарна лабораторія

Система "Ветеринарна лабораторія" створена на замовлення Об'єднання ветеринарної медицини у м. Києві для вирішєння наступних завдань:

 • Оформлення документів на всіх етапах виробничого процесу (під час прийому зразків для досліджень, розподілу зразків та завдань на дослідження, результатів дослідження);
 • Оперативний контроль за ходом досліджень на всіх етапах виробничого процесу по кожному зразку.
 • Оперативне отримання інформації по всім дослідженням по кожному відділу.
 • Отримання інформації про обсяг та результати проведених досліджень по кожному Замовнику.
 • Отримання інформації про кожний укладений договір.
 • Формування оперативної та підсумкової (щомісячної та щоквартальної) звітності.
© 2013 Bravosoft